0850 420 00 99 | Türkiye' nin Her Yerinden !

RAMAZAN UMRE TURLARI

( 5 Delüks, 5 yıldız, 4 yıldız, 3 yıldız ve Ekonomik Umre Tur Fiyatları )

Ramazan Umre Turlarımız, Ramazan başında, ortasında, Sonunda olamak üzere gün ve tarih klas seçeneklerimizle

8gün 10gun 14gun 20gun 33gun

Ramazan Umre Turları,

Ekonomik, Yürüme mesafeli, Yakın mesafeli 3 Yıldız – 4 – 5 – 5 Delüks olarak; 8 gün, 10 gün, 14 gün, 20 gün, 33 gün olarak paket Umre Turlarımızla hizmet vermekteyiz. Ramazan’da Umre nasıl yapılır, Mikât sınırlarının birinde ihram kıyafetine girilir ve niyet edilir. Telbiye, tekbir, tehlil ve salevat-ı şerife okunarak Harem-i şerife girilip niyet edilerek umre tavafı gerçekleştirilir. Tavaf sırasında iztibâ ve ilk üç şavtta remel de yapılır. Tavaf namazını müteakip Mes’aya gidilerek umrenin say’ı gerçekleştirilir. Saçlar kestirilip ihram hâli terkedilir. Ramazan Umre, Nasıl Yapılır, Umre yapmak istiyenler, gerekli hazırlıkları yapılır. ihrama girip ve iki rekat ihram namazı kılınır, Umre için, Niyet : (Allah’ım senin rızan için tavaf yapmak istiyorum bunu bana kolaylaştır ve benden kabul eyle) denir.Umre için, Tavaf yalın ayak yapılır, tavaf ibadet halidir konuşulmaz. Hacer-ül esvedi istilam (Bismillahu Allahu ekber) diyerek iki elle selamlanır. İlk üç şavt’ta erkekler iztiba (sağ kol ihramdan dışarıda) -remel (çalımlı yürüme) yapılır,sonra omuzlar kapatılır, Her tavaf’ta hacer’ül evsed’e ve Rüknü yemaniye eller kaldırılarak (Bismillahü allahü ekber) denilir. Toplam 7 defa şaft yapılır. Ramazan Umresi yapan kişiler bir Hac sevabı alırlar.
Ramazan Umre Tur Ödemlerine; Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi kartına 5 Taksit – Kuveyttürk Katılım Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – Garanti Bankası Kredi kartına 5 Taksit – Deniz Bank Kredi kartına 5 Taksit – Türkiye ekonomi Bankası kredi kartına 5 Taksit – Ing Bank kredi kartına. Vade farksız ödeme imkanı

    Ramazan Umresi

    Umre olarak düzenlemiş olduğumuz farklı bütçe imkânlarına sahip kişilerin rahatlıkla değerlendirebileceği alternatiflerimiz bulunmaktadır. Üstelik Kredi kartı ile ödeme yapmanız halinde herhangi bir vade farkı eklemesi olmadan 5 taksitle umre bedelini ödeyebilirsiniz. Fiyatlarını belirleyen çok sayıda etmen bulunmaktadır. Umre Turuna gitmek için tercih ettiğiniz dönem, ulaşım için kullanılan firmalar ve araçlarının kalitesi, Umre döneminde kalacağınız otellerin Kâbe veya Mescid-i Nebevi’ye olan mesafesi, kalmayı düşündüğünüz süre ve odada kalacak kişi sayısı gibi hususlar umre paketinin fiyatını değiştirmektedir. Bütçe olanaklarınız sınırlı ise ekonomik paketlerden birini değerlendirebilir, ekonomik kaygılarınız yoksa ve yolda vakit kaybetmeden, rahat ve konforlu bir ortamda kalarak ibadet ve duaya odaklanmak istiyorsanız kutsal mekânlara yürüyerek gidebileceğiniz ve/veya daha lüks otellerde kalabileceğiniz paketleri tercih edebilirsiniz.

    Ramazan Umresi İçin Rezervasyon

    Umre yapmayı düşünüyorsanız ve otel ya da süre açısından kriterleriniz esnek değilse mümkün olduğunca erken kayıt yaptırmanız sınırlı kontenjana sahip umre paketleri arasında tercih yapabilme özgürlüğünüzü artıracaktır. Umre paketlerimiz hakkında web sitemizde detaylı bilgiler yer almaktadır. Her bir paket için rezervasyon kısmından ön kayıt yaptırmanız mümkündür. Umre Turu için gereken belgeler hakkında da sitemizden bilgi edinebilir ya da iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME