0850 420 00 99 | Türkiye' nin Her Yerinden !

İllere Göre Umre


MARMARA İLLERİ HAC UMRE TURLARI

Marmara İlleri Umre Hac Turları, 3, 4, 5, 8, 10, 14 gün – Her hafta Salı, Perşembe, Cumartesi günleri Umre Turlarımız; 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı ve 5 delüks olarak tüm Türkiye’ye Online hizmet vermekteyiz. Umre Kayıtlarımız başladı, turlarımız bulunduğunuz il ve ilçelerden kurumsal bir acenta hizmetlerini sizlere ulaştırmak ve sizlere mebrur makbul bir Umre yaptırmak sizlere müşteri memnuniyetli paket Umre tur hizmeti vermekteyiz.

 

 

Marmara İlleri Umre Turları; Butik Umre, Bahar Umre, Ramazan Umre, Sömestre, Mevlid kandili, Regaib kandili, Miraç kandili, Berat kandili, Kadir gecesi Umre Turlarımız, İstanbul Umre, Bursa, Sakarya Umre, Kocaeli, Tekirdag Umre, Balıkesir, Çanakkale, Edirne Umre, Kırklareli, Yalova Umre, Düzce, Bilecik, İneğöl, Bandırma Umre, Çerkezköy, Çorlu, Gebze, İzmit, Marmara İlleri Umre Turları; Umre tur kayıtlarımız online olarak yapılmaktadır. Bölge İllerinden turlarımız İstanbul Sabiha gökçen ve Atatürk havalimanından yapılmakta olup, bulunduğunuz ilden ücretsiz karayolu ile istanbul’a transfer yapmaktayız. Siz Umre Misafirlerimize  kendi illerinde katılıyormuşcasına hizmet vermekteyiz.

  Umre nedir, ziyaret etmek anlamına gelmektedir. Belirli bir zamana bağlı olmaksızın ihrama girerek Kabe’yi tavaf etmek, Safa ile Merve arasında say yapmak ve traş olup ihram’dan çıkmaktır.
Umrenin iki farzı, İhrama girmek ve tavaf yapmak. Bunlardan İhram şart, tavaf ise rukundur. Vacibleri ise say yapmak ve traş olmaktır. Umre yapmak sünnet bir ibadet şeklidir.

  Umre için belirli bir zamanı yoktur. Her zaman yapılabilinir ancak Kurban bayramında Arefe günü sabahın’dan bayram’ın dördüncü günü akşamına kadar umre yapılması mekruh dur.

.
 
Butik Umre Tur Ödemelerine, Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Katına 6 Taksit Kuveytturk Katılım Bankası Kredi Kartına 5 Taksit Garanti Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – Deniz Bank Kredi Kartına 5 Taksit- Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – ING Bank Kredi Kartına 5 Taksit Vade Farksız Ödeme İmkanı

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME