0850 420 00 99 | Türkiye' nin Her Yerinden !

KADİR GECESİNDE UMRE

  Kadir Gecesinde Umre, Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla, ( Biz Kur’anı Kadir gecesi indirdik. Kadir gecesi nedir bilirmisin. Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Onda melekler ve ruh, rablerinin izni ile her türlü emri hamilen inerler. O gece Tan yeri ağarıncaya kadar selamet vardır.)

 İslam olan dinimiz, mübarek addetiği gecelerden biri ve en kıymetlisidir. Kadir gecesini günü ihya eden bir mü’min kendisinden Leyle-i kadir olmayan bin ayı ibadetle geçirmiş gibi derece kazanır. Bu ise seksen üç yıl altı ay eder, buda bir ömür demektir. Peygamber efendimiz, Ashabına, Ramazanın 21-23-25-27-29 unda aramasını buyurdular.

  İbadet ile ihya edilmesi faziletli, sene içinde on beş gecedir. Sevabı bol gecelerdir, Bu gecelerin altısı Ramazan ayındadır. Beşi Ramazanın sonunda yirmisinden sonradır, kadir gecesi’de buralarda aranır, biriside 17. gecesidir. Bu gecenin sabahı yevmi Furkan  ve iki ordunun birleştiği bedir vakası günüdür.

  Kadir Gecesinde Umre yapmak, tavaf yapmak Allah’a kabe-i muazzama dua etmek bu geceyi mukaddes şehir Mekkede gecirmek, Kadir gecesinde Umre isteyenlere Salı, Perşembe ve C.tesi günleri ( 26 – 28 Haziran – 01 Temmuz )  Umre turlaımıza kayıt yaptırabilirsiniz Umre turlarımız ve Umre fiyat bilgilerimiz,

 

5 Delüks, 5 yıldız, 4 yıldız, 3 yıldız, Ekonomik Umre Tur Fiyatları

 

8gün 10gun 14gun 20gun 33gun

 
Kadir Gecesi Umre Tur Ödemelerine, Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Katına 6 Taksit Kuveytturk Katılım Bankası Kredi Kartına 5 Taksit Garanti Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – Deniz Bank Kredi Kartına 5 Taksit- Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – ING Bank Kredi Kartına 5 Taksit Vade Farksız Ödeme İmkanı

Butik Umre Turları, 3 gün Umre – 4 gün Umre – 5 gün Umre – Her hafta Perşembe günleri, Cuma akşamı Umre ve Cuma namazı kılarak, C.tesi Mekke gezileri ardından Medine’ye hareket Medinede Ravza ve diğer gezileri yaparak memleketimize dönüyoruz. Butik umre Tur Pragram seçeneklerimizle tüm Türkiye’ye Online hizmet vermekteyiz. 3 günlük turlarımız; 2 gece Mekke, o gece Medine’dir. 4 günlük turlarımız; 2 gece Mekke, 1 gece Medine’dir.5 gün 2 gece Mekke, 2 gece Medine’dir.

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME