0850 420 00 99 | Türkiye' nin Her Yerinden !

İllere Göre Umre


İÇ ANADOLU İLLERİ UMRE HAC TURLARI

    İç Anadolu İlleri Umre Turları,3, 4, 5, 8, 10, 14 gün – Her hafta Salı, Perşembe, Cumartesi günleri Umre Turlarımız; 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı ve 5 delüks olarak tüm Türkiye’ye Online hizmet vermekteyiz. Umre Kayıtlarımız başladı. Turlarımız bulunduğunuz il ve ilçelerden kurumsal bir acenta hizmetlerini sizlere ulaştırmak ve sizlere mebrur makbul bir Umre yaptırmak sizleri mennun etmek istiyoruz.

 

   İç Anadolu İlleri Umre Turları,  Butik Umre – Bahar Umre – Sömestre Umre – Mevlid kandili, Berat kandili, Regaib kandili, Kadir gecesinde Umre, Ramazan Umre Turlarımız, Ankara, Aksaray, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karaman, Kırıkkale, Edirne, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat’dan Umre tur kayıtlarımız online olarak yapılmaktadır.

 İç Anadolu İlleri Umre Turları, Umre’nin Yapılışı, Umre yapmak isteyenler, gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra iki rek’at ihram namazı kılınır sonra Allah’ım senin rızan için umre yapmak istiyorum. Bunu benden kabül ve kolay eyle denilir ve niyet edilmiş olunur. Telbiye getirilir Lebeyk Allahümme lebbeyk Lebbeyke la şerikelek, lebbeyk innel hamde vel niğmete lekevelmülk la şerikelek denilerek ihrama girilmiş olur.
Kabe’yi usulüne göre tavaf edilir, makamı ibrahim’de iki rekat tavaf namazı kılınır. Nihayet Safa ile Merve arası say yapıldıktan sonra traş olunup ihram’dan çıkılır ve böylece umre tamamlanmış olunur.

  Umre’nin Zamanı, Umre için belirli bir zamanı yoktur. Her zaman yapılabilinir ancak Kurban bayramında Arefe günü sabahın’dan bayram’ın dördüncü günü akşamına kadar umre yapılması mekruh dur.

 
Butik Umre Tur Ödemelerine, Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Katına 6 Taksit Kuveytturk Katılım Bankası Kredi Kartına 5 Taksit Garanti Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – Deniz Bank Kredi Kartına 5 Taksit- Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – ING Bank Kredi Kartına 5 Taksit Vade Farksız Ödeme İmkanı

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME