0850 420 00 99 | Türkiye' nin Her Yerinden !

İllere Göre Umre


EGE İLLERİ UMRE HAC TURLARI

Ege İlleri Umre Turları, 3, 4, 5, 8, 10, 14, 20 gün Her hafta Salı, Perşembe, C.tesi günleri Umre Tur Pragram seçeneklerimizle tüm Türkiye’ye Online hizmet vermekteyiz. Umre Tur Kayıtlarımız devam ediyor.

 

 

Ege İlleri  Umre Turları, Butik Umre – Bahar Umre – Ramazan Umre Turlarımız, İzmir, Afyon, Aydın, Denizli, Kütahya, Manisa, Muğla, Nazilli, Uşak Umre tur kayıtlarımız online olarak yapılmaktadır.

  Ege İlleri Umre Turları, Umre nedir, ziyaret etmek anlamına gelmektedir. Belirli bir zamana bağlı olmaksızın ihrama girerek Kabe’yi tavaf etmek, Safa ile Merve arasında say yapmak ve traş olup ihram’dan çıkmaktır.

Umrenin iki farzı, İhrama girmek ve tavaf yapmak. Bunlardan İhram şart, tavaf ise rukundur. Vacibleri ise say yapmak ve traş olmaktır. Umre yapmak sünnet bir ibadet şeklidir.

Ege İlleri Umre Hac Turları, Ege İlleri Umre Fiyatları; 5 Delüks, 5 Yıldızlı, 4 Yıldızlı, 3 Yıldızlı olarak Tur hizmeti vermekteyiz.

 
Ege İllerin’den Umre Tur Ödemelerine, Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Katına 6 Taksit Kuveytturk Katılım Bankası Kredi Kartına 5 Taksit Garanti Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – Deniz Bank Kredi Kartına 5 Taksit- Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartına 5 Taksit – ING Bank Kredi Kartına 5 Taksit Vade Farksız Ödeme İmkanı

Butik Umre Turları, 3 gün Umre – 4 gün Umre – 5 gün Umre – Her hafta Perşembe günleri, Cuma akşamı Umre ve Cuma namazı kılarak, C.tesi Mekke gezileri ardından Medine’ye hareket Medinede Ravza ve diğer gezileri yaparak memleketimize dönüyoruz. Butik umre Tur Pragram seçeneklerimizle tüm Türkiye’ye Online hizmet vermekteyiz. 3 günlük turlarımız; 2 gece Mekke, o gece Medine’dir. 4 günlük turlarımız; 2 gece Mekke, 1 gece Medine’dir.5 gün 2 gece Mekke, 2 gece Medine’dir.

UMRE & HAC BİLGİLENDİRME